Hakkımızda - Kriptotek

Hakkımızda

Kriptotek, 2017’de Türkiye’nin ilk Bitcoin Mağazası olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmak üzere kuruldu. Hikayemiz, hayalleriyle Dünya'yı daha iyi bir yer yapmak isteyen bizlerin, Dijital Dünya’yı kolaylaştırarak, dokunduğumuz her insanda tebessüm uyandırma çabamızın eseridir.

Mustafa Erdinç

Web Geliştiricisi ve Tasarımcısı


Melih Çöl

Bitcoin Geliştirici ve Kriptopara Uzmanı


Ahmet Saygın

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Yöneticisi
Grup Şirketleri

Kriptotek bir Binbirçeşit A.Ş kuruluşudur.

 

 


Neden Kriptotek'ten almalıyım?

Neden Kriptotek'ten almalıyım?

Tek işimiz ve uzmanlık alanımız Kripto Para. 2013'te ilgilendiğimiz Kripto Para sektöründe 2015'den beri danışmanlık veriyoruz. Finans piyasalarındaki tecrübemizi Kripto Para sektörüne aktararak yatırımları yönetiyoruz.

Benim için uygun mu?

Benim için uygun mu?

Bitcoinlerinizi saklamanın en güvenli yolu donanım cüzdanlarıdır. Özellikle sizin için önemli olan miktarda bir Bitcoin’e sahipseniz donanım cüzdanı kesinlikle kullanmalısınız.

Neden Ledger Wallet?

Neden Ledger Wallet?

Borsada, internette, bilgisayarda veya telefonda sakladığınız Bitcoin online ortamda olduğu için uçup gidebilir. USB Bitcoin cüzdanı kripto paralarınızı soğuk depolama yöntemiyle offline ortamda saklar ve bu en günveli yöntemdir.

7/24 Destek

7/24 Destek

Yardım etmek için buradayız! Ledger Nano S USB Bitcoin Cüzdanı kullanım ve teknik desteği sağlıyoruz. Her türlü soru ve bilgi talebinize hemen geri dönüş alabilirsiniz.

Ledger Wallet Garantili

Ledger Wallet Garantili

Ledger Türkiye Resmi Distribütörü Kriptotek'ten aldığınız ürünler 2 yıl boyunca donanımsal arızalara karşı garantilidir. Donanım arızası yaşıyorsanız ürününüzün bire bir değişimi yapılır.

En İyi ve En Güvenli Bitcoin Cüzdanı

En İyi ve Güvenilir Bitcoin Cüzdanı

Donanım cüzdanları arasında en çok Ledger Nano S tercih ediliyor çünkü kurulumu oldukça kolay ve herhangi bir bilgisayarda kullanılabilir. Üzerindeki ekrandan bütün işlemler doğrulanabilir ve oldukça güvenlidir.