Bitcoin Store Alışveriş Yardımı – Kriptotek

Bitcoin Store Alışveriş Yardımı

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Kriptotek Bitcoin Store'da alışveriş deneyiminizin mümkün olduğunca kolay ve sorunsuz geçmesini istiyoruz. Ancak bazı sorularınız olabileceğinin farkındayız. Satın alma, gönderim, sipariş durumunu kontrol etme, iadeler ve daha fazlası hakkında bilgi almak için aşağıdaki sayfalara göz atın.

Kriptotek Bitcoin Online Store, çok çeşitli güvenli ödeme seçenekleri sunmaktadır.

Havale / EFT ile çevrim dışı ödeme yapabilirsiniz.

Havale / EFT ile sipariş verme

Siparişinizin Kriptotek tarafından oluşturabilmesi için önce ödemeyi almamız ve bankanız aracılığıyla bedelin onaylanması gereklidir.

​Ödenecek toplam miktar sipariş özetinizde belirtilecektir. Açıklama bölümüne Sipariş Numaranızı yazınız ve aşağıdaki bilgileri kullanarak havalenizi tamamlayınız. Aksi takdirde ödemenizin işlenmesinde gecikme yaşanabilir.

 


Banka adı

Şube

Şube Kodu

Banka/Şube Adresi

Hesap Adı

Hesap Numarası

IBAN

 

Yapı Kredi

Yapı Kredi  Bankası Bursa/FOMARA Şubesi

935

Plevne mah. 261. sok. no: 2 Altıeylül/Balıkesir

Binbircesit Elektronik  SAN. VE TİC A.Ş.

43520576

TR50 0006 7010 0000 0043 5205 76

 


Ödemeniz işlendiğinde sizi e-posta ile bilgilendireceğiz. Lütfen 3 gün içerisinde ödeme yapın.

Resmi Kriptotek faturası, Meco Bilişim ve Pazarlama A.Ş. üzerinden kesilerek siparişinizle birlikte tarafınıza teslim edilecektir.

Havale / EFT siparişleri iptal edildiğinde, ödemenin hesabınıza geçmesi 5-7 iş günü içinde gerçekleşir.

Bitcoin ödememiz yakında aktif olacaktır.

Kredi Kartları, Kriptotek Store için varsayılan ödeme yöntemidir. Kredi kartı ekstrenizde ödeme sağlayıcımız PayU görünecektir. Resmi Kriptotek faturası, Meco Bilişim ve Pazarlama A.Ş. üzerinden kesilerek siparişinizle birlikte tarafınıza teslim edilecektir.

Kabul ettiğimiz kredi kartları:

  • VISA

  • MasterCard

  • American Express

Kredi kartı ile sipariş verme

Kredi kartı ile ödemeyi seçerseniz, Kriptotek'in ödeme altyapısı PayU kredi kartınızı yetkilendirirken sayfadan çıkmayın veya geri düğmesini kullanmayın. Bu, siparişinizin tekrarlanmasına yol açabilir.

Sipariş verildikten sonra sipariş için ödeme yöntemi değiştirilemez. Ödeme yönteminizi değiştirmek isterseniz mevcut siparişinizi iptal edin ve tercih ettiğiniz ödeme yöntemi ile yeni bir sipariş verin.

Kredi kartı siparişleri iptal edildiğinde, ödemenin hesabınıza geçmesinin 5 iş gününe kadar sürebileceğini lütfen unutmayın. Paranın hesabınıza geçmesi bankanızın takdirindedir.

Kartınıza ne zaman ücret yansıtılır?

Siparişinizi onayladıktan sonra ücret kartınıza yansıtılacaktır.

Kapıda ödeme seçeneği depomuz taşınma sürecinde olduğu için aktif değildir. Aktif olduğunda aşağıdaki şekilde sipariş verebilirsiniz.

Kriptotek, Yurtiçi Kargo işbirliği sayesinde ürününüzü "Kapıda Nakit Ödeme" seçeneği ile alabilirsiniz.

Ürünü elden teslim alacağınız için kuryenin geleceği gün evde olmanız gerekir. Kapıda ödeme seçeneği sadece nakit ödeme için geçerlidir.

Kapıda ödeme ile sipariş verme

Çevrim dışı ödeme yöntemini seçin ve sipariş onay e-postanızı destek@kriptotek.com'a kapıda ödeme istediğinizi belirterek yönlendirin.

Resmi Kriptotek faturası, Meco Bilişim ve Pazarlama A.Ş. üzerinden kesilerek siparişinizle birlikte tarafınıza teslim edilecektir.

Faturayı almamanız veya kayıtlarınız için ek bir kopyaya gereksinim duymanız halinde lütfen Kriptotek Bitcoin Store Müşteri Hizmetleri'ni arayın.

Fatura adresiniz

Siparişinizi verirken lütfen fatura adresinizin doğruluğundan emin olun. Siparişiniz Kriptotek tarafından kabul edildikten sonra, fatura adresi değiştirilemez.

Siparişinizin durumu hakkında bilgi edinmek veya düzenlemek mi istiyorsunuz? Sipariş durumunuzu kontrol edebilir, bir teslimatı takip edebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Kriptotek Store'dan gelen e-postalarla siparişinizin durumunu kolayca takip edebilirsiniz, her adımda sizi bilgilendiriyoruz. Sipariş durumunu belirten e-postalar şu şekildedir:

Siparişinizi aldık: Kredi kartı ödemesinde, ürünleri mümkün olduğunca kısa sürede elinize ulaştırmak için siparişinizi paketlemeye başlarız. Çevrimdışı ödemede (Havale/EFT veya Bitcoin), siparişiniz sürecin tamamlanmasını beklemektedir; bu süreç normalde seçmiş olduğunuz ödeme yöntemine bağlıdır.

Ödemeniz alındı, paketiniz hazırlanıyor: Çevrim dışı ödemeniz (Havale/EFT veya Bitcoin) onaylandığında aynı gün içinde sizi e-posta ile bilgilendiririz ve paketinizi hazırlamaya başlarız.

Siparişiniz yola çıktı: Siparişiniz depomuzdan ayrıldı ve anlaşmalı nakliye firmamız Yurtiçi Kargo'ya teslim edildi. Siparişinizin ne alemde olduğunu sizinle paylaşacağımız takip numarasından görebilirsiniz.

Teslim aldıktan sonra siparişinizi iade etmeniz gerekiyorsa, lütfen İadeler sayfasındaki basit iade talimatlarını uygulayın.

Siparişinizin size ait olduğunu doğrulamak için kullanırız, lütfen Çevrimdışı ödelerinizde (Havale/EFT veya Bitcoin) Sipariş Numaranızı belirtmeyi unutmayın. Sipariş numarası Sipariş Onayı e-postasının sol üst bölümünde görünür.

Adresinize gönderdiğimiz ürünler için, kargo takip numarasının yer aldığı bir Gönderim Bildirimi e-postası alacaksınız. Takip numarasıyla siparişinizin nakliye durumuna buradan bakabilirisiniz.

Kriptotek, siparişlerinizin size tam zamanında ulaştığından emin olmak için en iyi kurye şirketlerini kullanmaktadır. Teslimat süreleri, yöntemleri, ücretleri ve kuryeler hakkında daha fazla bilgi edinin.

Standart olarak Kriptotek Store gönderimleri ücretsizdir, alışverişiniz dışında ekstra ücret ödemezsiniz.

Sepet sayfasında, ürününüzün tanımını ve fiyatını göreceksiniz. Gönderim ve tahmini teslimat tarihi bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Tahmini Gönderim ve Teslimat Tarihi

Tahmini gönderim tarihi, paketinizin Kriptotek Store tarafından ne zaman gönderileceğini belirtir.

Öğlen 14:30'a kadar verdiğiniz siparişi aynı gün gönderiyoruz, 14:30'dan sonra verdiğiniz siparişi ertesi günü gönderiyoruz. Tahminler iş gününü baz alır.

​Tahmini teslimat tarihi, kuryenin ürünlerinizi ne zaman teslim edeceğini gösterir. Anlaşmalı kurye şirketimiz Yurtiçi Kargo siparişinizi 1-3 gün içinde teslim edecektir. Tahminler iş gününü baz alır.

Standart Teslimat Ücretleri

Ücretsizdir. Kriptotek Store'dan yaptığınız alışveriş dışında ekstra ücret ödemezsiniz.

Bir sipariş verdiğinizde Kriptotek, e-posta yoluyla size siparişiniz hakkında bilgi verir.

Sipariş Onayı E-postası

Sipariş Onayı E-postasında, siparişinizin bir özeti sunulur. Siparişinizin teslim edileceği adresi buradan teyit edebilirsiniz. Adres üzerinde bir değişiklik yapmak istiyorsanız lütfen 0530 209 4914 numarasından Kriptotek Müşteri Hizmetlerine ulaşın.

Gönderim Bildirimi E-postası

Ürün depomuzdan çıktığında, bir Gönderim Bildirimi e-postası alırsınız. Gönderim Bildirimi e-postasında kargo takip numaranızı bulabilirsiniz. Takip numarasıyla siparişinizin nakliye durumuna buradan bakabilirisiniz.

Kaçırılan teslimatlar

Teslimat için evde olmamanız durumunda kurye, paketinizi alabilmeniz için gereken detayları size kısa mesaj olarak iletecektir. Kuryenizi arayarak yeni bir teslimat randevusu planlayabilir veya kargo şubesinden teslim alabilirsiniz.

Gönderim bilidirimi e-postası size ulaştıktan sonra 3 gün geçtiği halde siparişiniz hala elinize ulaşmadıysa 0530 209 4914 numarasından Kriptotek Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin. İlgili kuryeyi araştırarak siparişinizi en kısa zamanda size teslim etmeye çalışacağız.

Hasarlı ya da kusurlu siparişler

Eğer siparişiniz elinize hasarlı olarak ulaştıysa lütfen 0530 209 4914 numarasından Kriptotek Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin. Kriptotek, kurye ile doğrudan iletişime geçerek sorunu en kısa sürede çözecektir. Soruşturma sürecinden size haberdar edeceğiz ve uygun görülürse yeni bir ürün göndereceğiz.

Yeni Ledger Wallet ürününüzle ilgili sorun yaşıyorsanız ya da ürünün hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen 0530 209 4914 numarasından Kriptotek Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin.

Teslimat süresi

Saat 16:00'ya kadar verdiğiniz sipariş aynı gün içerisinde kargolanır. Kargo sürecinde, siparişinizin ne sürede teslim edileceğini Yurtiçi Kargo Teslimat Süreleri web adresinden öğrenebilirsiniz.

"Nereden?" bölümünü İstanbul, Beşiktaş olarak ayarladıktan sonra "Nereye?" kısmına kendi adresinizi girmeniz yeterli olacaktır.

Kriptotek olarak, satın aldığınız yeni ürünün sizi mutlu etmesini isteriz. Ancak yine de bir ürünü iade etmeniz gerekiyorsa, yardım için hazırız.

Kullanım hataları haricinde herhangi bir donanım arızası yaşıyorsanız, Kriptotek ürününüzün bire bir değişimini sağlar.

​Standart İade Politikası

Yasal İade Haklarınız dahilinde paketi açılmamış ürününüzü 14 gün içinde bize iade edebilirsiniz. Geri gönderimde kargo ücreti ödemezsiniz.

Finansal güvenliğinizi sağlamak amacıyla, cüzdan bilgilerinizi deşifre etmediğiniz paketi açılmamış ürünleri iade edebilirsiniz. Müşteri cüzdan bilgilerinin deşifre olduğu cihazlar dolandırıcık ve sahtekarlığa sebebiyet verebilir, bu sebeple Kriptotek tarafından iade alınmaz. İade Hakkınızı kullanabilmeniz için ürünün kullanılmamış, ambalaj ve paketin açılmamış, bozulmamış olması gerekmektedir.

İşleme başlatmak için sayfanın sonundaki Kriptotek İade ve Değişim Formunu doldurarak ürünü iade depo adresimize göndermeniz yeteterlidir.

İadenizi bildirdikten sonra ürünü 10 gün içerisinde Kriptotek'e göndermeniz gerekir.

Ürünler Kriptotek iade deposuna girdikten sonra, para iadesi süreciniz başlar. Para iadenizi, sipariş verirken kullandığınız ödeme yöntemine göre alacaksınız.

Kredi kartı iadesi

Kriptotek iptal talebinizi ödeme sağlayıcısı PayU'a iletilir ve size bilgilendirme e-postası gönderir. Kredi kartı iadesinin hesabınıza ulaşması için lütfen 5-7 gün süre tanıyın. Eğer bu süre sonunda limit hesabınıza yansımadıysa Kriptotek Müşteri Hizmetlerine ulaşın.

Havale/EFT iadesi

Banka havalesi para iadelerinin işleme girmesi için banka hesabı bilgilerinize ihtiyacımız olur (IBAN/Hesap Adı). Kriptotek İade ve Değişim Formunda Havale/EFT seçeneğini işaretlediğinizden ve bu bilgileri doldurduğunuzdan emin olun. Banka Havale/EFT iadesinin hesabınıza ulaşması için lütfen 5-7 gün süre tanıyın. Eğer bu süre sonunda para hesabınıza yatmadıysa Kriptotek Müşteri Hizmetlerine ulaşın.

Bitcoin iadesi

İade talebinizin onaylanmasının ardından Bitcoin iadeniz 24 saat içerisinde gerçekleşir. Ödeme yaptığınız cüzdan adresi ile İade ve Değişim Formunda belirttiğiniz cüzdan adresinin aynı olması gerekir.

Yeni aldığınız LedgerNano S’iniz ile ilgili sorun yaşıyorsanız bire bir değişim sağlıyoruz. Lütfen, Kriptotek Store Müşteri Hizmetlerini arayın veya Kriptotek Store Canlı Yardım ile iletişime geçin.

​Kriptotek Store Müşteri Hizmetlerine, Pazartesi - Cuma günleri 9:00 - 18:00 saatleri arasında +90 0530 209 49 14 numaralı telefondan arayarak ulaşabilirsiniz.

İade edeceğiniz ürünü anlaşmalı Kurye firmamız olan Yurtiçi Kargo'ya aşağıda belirtildiği şekilde teslim edebilirsiniz. Gönderim aşamasında görevliye alıcının Kriptotek olduğunu belirtmeniz yeterlidir.

  • Yurtiçi Kargo Çağrı Merkezi’ni (444 99 99) arayarak adresinize kurye talep edebilir,

  • http://www.yurticikargo.com web sitesinde “Gönderi Yap” menüsü altındaki “Tıkla Gönder” servisini kullanarak online kurye talep edebilir,

  • http://www.yurticikargo.com web sitesi üzerinden bireysel internet şubesine kayıt olarak online gönderi yapabilir,

  • Bu linkden size en yakın Yurtiçi Kargo şubesinin adresini öğrenerek doğrudan şubeye teslim edebilirsiniz. Şubenizi öğrenmek için tıklayınız.

İade talebiniz için aşağıdaki formu doldurup ürünü depo adresimize kargolamanız yeterlidir.

Kriptotek İade Depo adresi

Gayrettepe mahallesi, Hoşsohbet sokak, Selenium Panorama No: 13, Daire: 58, 34349 Beşiktaş/İstanbul